
Ранець SchoolCase Mini Football 35 х 27 х 16 см 750 г 14 л для хлопчика арт. 2410C (1-3 клас)
1 485 ₴
- В наявності
- Код: 13014619
+380 (97) 252-42-24
Ольга, (Viber)- +380 (50) 252-42-24Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранець Class Mini призначений для молодшої школи. Ранець має ергономічну жорстку каркасну конструкцію з щільного EVA-матеріалу і ортопедичну вентилюєму спинку Ergo Double Soft з жорсткою основою, які максимально оптимізують навантаження на плечі дитини, перешкоджають викривленню хребта і сприяють формуванню правильної постави. Виготовлений із сучасного водовідштовхувального поліестеру вищої якості, що має підвищену морозо- та зносостійкість. Має ефективну систему регулювання висоти розташування лямок, що дозволяє розташувати ранець максимально комфортно для спини та безпечно для хребта. Основні якісні характеристики: - Потовщені, м'які, додатково прошиті для більшої міцності регульовані S-подібні лямки. - Нагрудний ремінь для щільної фіксації рюкзака до спини. - 2 місткі бічні кишені з еластичною фіксуючою гумкою для пляшечки з водою або термоса. - Перше (переднє) відділення має сітчасту кишеню та органайзер з ключницею, що дозволяє систематизувати та легко знаходити в рюкзаку шкільне приладдя та особисті речі дитини. - Друге відділення має два роздільники та додаткову фіксуючу гумку. - Ущільнена, додатково прошита ручка. - Тканинна петля з гумовою накладкою для підвішування ранця. - Високоякісні блискавки з тривалим ресурсом експлуатації, мають 2-сторонні суцільнометалеві (найнадійніші) пулери (собачки). - Посилене, зносостійке дно з гумовими накладками захищає вміст ранця та легко миється. - Світловідбивні елементи з усіх боків виробу, що забезпечують безпеку на дорозі у темний час доби. - Ранець легко миється водою з милом, допускається машинне прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1175 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Вентильована спинка, Водонепроникний, Дно з ніжками, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Ключниця, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Водовідштовхувальний поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴






